WYNAJEM MIESZKANIA SOCHACZEW

SPÓŹNIŁEŚ SIĘ, NIESTETY TO MIESZKANIE JEST OBECNIE WYNAJĘTE ):

 

Poszukujesz mieszkania do wynajęcia w Sochaczewie ?

Tak się składa że mamy jedno wolne mieszkanie o powierzchni 48 m2, mieszkanie jest w samym Sochaczewie a nie na obrzeżach czy peryferiach wszędzie jest blisko.

Wynajem tego mieszkania możliwy jest od zaraz, mieszkanie w wysokim standardzie aczkolwiek przystępnej cenie, nie ma czynszu jest tylko stała opłata plus media ponieważ dom w którym znajduje się to mieszkanie jest naszą własnością.

Mieszkanie które jest do wynajęcia mieści się przy ul. 15 Sierpnia 2 w Sochaczewie, na samym rozjeździe na Boryszew i Żyrardów (koniec ulicy Traugutta jadąc od centrum w stronę Boryszewa) na dole jest duży parking, kwiaciarnia, kosmetyczka i fryzjer.

wynajem mieszkania sochaczew
wynajem mieszkania sochaczew

W promieniu 500 metrów jest nowo wybudowany duży LIDL, kilka kawiarni jeden lokal w którym można potańczyć (200 metrów), plaża miejska z kawiarnią, dużo bezpłatnych miejsc parkingowych ,także parking pod samym domem.

Przez ulicę jest sklep Żabka, 2 szkoły , 2 ośrodki zdrowia, kilka przedszkoli, liceum Chopina , jeśli ktoś dojeżdża do Warszawy do pracy 5 minut piechotą na dworzec. Wszędzie blisko idealna lokalizacja.

wynajem mieszkania sochaczew
wynajem mieszkania sochaczew


Mieszkanie jest w bardzo zielonej spokojnej okolicy, samo mieszkanie ma wysokie pomieszczenia ok 3,5 metra więc nie ma porównania do mieszkań w Sochaczewskich blokach czy nawet nowym budownictwie, daje to ogromne wrażenie przestrzeni, to trzeba zobaczyć na żywo. Zapraszamy do obejrzenia.

Wynajem mieszkania preferujemy długoterminowy, nie interesują nas najmy na miesiąc czy dwa, nie wynajmujemy tego mieszkania także na kwatery pracownicze, wynajem mieszkania możliwy wyłacznie dla osób nie palących, nie akceptujemy także zwierząt.

wynajem mieszkania sochaczew
wynajem mieszkania sochaczew


Dla pracodawców zainteresowanych ulokowaniem pracowników z Ukrainy informuję iż nie akceptujemy wynajmu pracowniczego, to nie jest kwatera pracownicza tylko mieszkanie o wysokim standardzie.

wynajem mieszkania sochaczew
wynajem mieszkania sochaczew


W budynku są tylko 3 mieszkania, wejście do mieszkania jest z klatki schodowej. Mieszkanie które wynajmujemy jest świeżo po generalnym remoncie, wymienialiśmy w tym mieszkaniu wszystko, nowe podłogi, okna ,drzwi centralne ogrzewanie ,gipsowanie ścian, wszystko było robione niedawno od zera więc wprowadzisz się do świeżutkiego pachnącego mieszkania.

OBEJRZYJ FILMIK KTÓRY NAGRALIŚMY TUŻ PRZED WPROWADZENIEM SIĘ PIERWSZYCH NAJEMCÓW – KLIKNIJ TUTAJ

Koszt wynajmu : wyłącznie poprzez formularz kontaktowy który jest na samym dole tej strony (musisz przewinąć w dół)

Uwaga: media czy ogrzewanie to koszt dodatkowy one nie są wliczone w podaną wyżej kwotę wynajmu !

Koszty mediów czy ogrzewania są ZAWSZE płatne dodatkowo, i zależą wprost proporcjonalnie od tego jak kto z nich korzysta, poniżej przedstawie te koszty dla obecnych najemców (średnie)

Prąd: ok 50 zł/mc – opłata zależy od tego jak kto korzysta z urządzeń elektrycznych w mieszkaniu (mieszkanie ma indywidualny licznik)

Woda: od 45 – 80 zł/mc zależnie od miesiąca (to też zależy od tego jak kto korzysta z wody ile m3 zużywa – mieszkanie ma indywidualny podlicznik wody)

Ogrzewanie w okresie grzewczym – w tym ciepła woda która nie jest liczona ekstra tj we wspólnotach: od 215 – 340 zł miesięcznie – przy czym to też jest uzależnione od tego jak kto gospodaruje ciepłem, jedni mają odkręcone grzejniki na 6 i otwarte okna inni grzejniki na 3 i zamknięte okna, to jest bardzo indywidualna sprawa.

Podgrzewanie wody poza okresem grzewczym: 35-45 zł/mc – i to też jest wprost porporcjonalnie uzależnione od tego jak kto gospodaruje ciepłą wodą, może być mniej, może być więcej.

WSZYSTKIE KOSZTY DOT. MEDIÓW CZY OGRZEWANIA WYNIKAJĄ WPROST Z FAKTYCZNEGO ZUŻYCIA, NIE STOSUJEMY ŻADNYCH OPŁAT RYCZAŁTOWYCH CZY ROZLICZEŃ PO SEZONIE GRZEWCZYM – TYLKO REALNE KOSZTY ZUŻYCIA NA PODSTAWIE FAKTUR – OGRZEWANIE CO MIESIĄC, WODA CO 3 MIESIĄCE, PRĄD CO 2 MIESIĄCE

JESTEŚ ZAINTERESOWANY/ ZAINTERESOWANA WYNAJĘCIEM TEGO MIESZKANIA ?

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ PRZY UŻYCIU PONIŻSZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO